Obrázek editujete kliknutím
Obrázek editujete kliknutím

člen Cechu kamnářů České republiky

PŘEDSTAVUJEME SE

Kdesi mezi kopci Krkonoš a Orlických hor, na pomezí Kladska, pod památným místem Dobenín, u břehů jezera jménem Rozkoš, stojí malý slaměný domek.
A v něm - hle, kamnářství!

Právě zde se spolu snoubí tradice, řemeslný um a fortelná práce mistrů kamnářů. Tady se začíná cesta za poctivými kamny či sporákem. Topidlem, které se stane součástí vaší rodiny, oporou v třeskutých mrazech i hřejivým potěšením pro celé generace.

Vzpomínka na babiččiny buchty z malého kachlového sporáku, na jehož zápecí se pod péřovou duchnou tak krásně lehávalo, se může znovu stát realitou.

Vítejte v Kamnářství na Rozkoši.

Kdo jsme?

Jsme malé rodinné kamnářství. V současné době celý pracovní tým tvoří jeden muž a jedna žena. Přijde nám to pěkně vyvážené a i práci máme spravedlivě rozdělenou. Kamna vám navrhne a jako správný muž postaví kamnář Dan a všechno to papírování pak s úsměvem vyřeší Veronika. Je to úplně jako ze života, viďte?  

Člen Cechu kamnářů České republiky!

Od roku 2022 jsme hrdými členy Cechu kamnářů České republiky. 
Pro nás je to čest, pro vás záruka jistoty kvalitní práce a férového jednání, zaštítěná společností těch opravdových mistrů svého řemesla!

Co umíme?

Je toho opravdu hodně...

Poradíme, co se nejlépe hodí právě pro vás a vysvětlíme i proč. Kreslíme 2D i 3D návrhy topidel, abyste viděli, jak to vybranému topidlu bude u vás doma slušet.

Nejen, že vám kamna nebo sporák rádi postavíme, ale také se vám o ně s láskou postaráme. A dokonce opečováváme i topidla, která jste třeba zdědili nebo vám je postavil jiný mistr kamnář.
Rádi se podělíme o své zkušenosti, takže jestli se potřebujete svěřit se svým kamnářským trápením, zavolejte nám. Určitě najdeme cestu ven. 

Kamna a sporáky jsou naše srdcovka, ale rádi navrhneme i pece na pizzu nebo chleba, zkušenosti máme třeba i s vytápěným skleníkem. Nenechte se omezovat, my se totiž nebojíme žádného vašeho nápadu.

Kde působíme?

Naším hlavním rajonem jsou Východní Čechy. Nebo chcete-li, východočeský kraj.
Pod palcem máme Policko, Českoskalicko, Novoměstsko, Náchodsko, Broumovsko i Trutnovsko. 
Je tady vážně krásně - Jestřebí hory, Orlické hory, Krkonoše (a vůbec celé Podorlicko a Podkrkonoší), Kladsko, Kladské pomezí... Sem za vámi přijedeme extra rádi, protože jsme zdatní turisté a tak spojujeme příjemné s užitečným. Vám postavíme kamna a sobě protáhneme nohy v kopcích.
Ale nebojte, přijedeme kamkoliv budete potřebovat. Máme rádi celou Českou republiku a nikoho nevynecháme.

S kým spolupracujeme?

Je nám ctí jmenovat zde naše dodavatele, kteří dodávají jednotlivé komponenty vašeho topidla. Ať už se jedná o šamotové cihly, krbové vložky, kachle a další materiály, bez kterých se žádný sporák nebo kamna neobejdou. 
Můžete se na vlastní oči přesvědčit, že spolupracujeme se špičkami v oboru a kvalita tak pro nás není jen prázdný pojem.

Zámecká kamnářská manufaktura

Když kachle, tak ze Zámecké kamnářské manufaktury. 
Poctivá ruční práce podle tradičních postupů. 
Kachle klasické i na přání zákazníka. 

HESTIA CZ s.r.o.

Náš spolehlivý dodavatel kamnářského materiálu používaného pro stavbu našich topidel.
A také kamenická dílna.

Banador s.r.o.

Skutečný velkoobchod materiály a potřebami pro kamnáře. Největší v ČR, s nejširší nabídkou.
Dodavatel krbových a kamnových vložek Hoxter.

A to jsme my... 

DAN
Kamnář tělem i duší, s hlavou plnou nápadů a dvěma šikovnýma rukama. Svěřte se mu se svou představou a navrhne vám to správné technické řešení. Na stavbě je k nezastavení a tak mu jde práce pěkně od ruky.

KOMÍN
Co by to bylo za kamnářství bez kočky, která by testovala, jestli je na kamnech to správné teplo.
V tomto je Komín opravdu nekompromisní.
A jo, je to kočka.

VERONIKA
Pod palcem má nejen papírovací část našeho kamnářství, ale také tento web včetně fotek. Tak doufáme, že se vám líbí. Ten web.
Samozřejmě.

kontaktní formulář

Náchod - česká skalice - nové město nad metují - červený kostelec - broumov - trutnov - dobruška - opočno - rychno nad kněžnou - police nad metují 

Přečtěte si podrobné informace o našich Zásadách ochrany osobních údajů před dalším užíváním těchto stránek.
Veškeré zde zveřejněné informace a fotografie jsou majetkem Kamnářství na Rozkoši. Jejich šíření je bez souhlasu majitele zakázáno! Děkujeme, že respektujete autorská práva.