Obrázek editujete kliknutím
Obrázek editujete kliknutím

člen Cechu kamnářů České republiky

KOMBINOVANÁ TOPIDLA

Bez kompromisů můžete se svým topidlem vyřešit několik much jednou ranou. Je jen na vás, jaké funkce spojíme a co všechno bude vaše nové topidlo umět.

Co všechno lze?

S trochou nadsázky může tvrdit, že postavit lze cokoliv. Samozřejmě, vše má svá pravidla a zákonitosti, přes která nejede vlak, ale i tak se nám otevírá široké spektrum možností, co si můžete přát.

Máme zkušenosti s komibnováním kamen, sporáků, teplovodních výměníků, hypokaustů, absorbérů... 

Doporučujeme v klidu se posadit u stolu s tužkou v ruce, zasnít se a napsat úplně vše, co byste od svého topidla chtěli. Nebojte se toho. :)

A společně už vše nakombinujeme, slibujeme.

GALERIE

3D projekce je tu proto, abyste měli představu, jak to plánovanému topidlu bude slušet u vás doma. Podívejte se, jak to vypadá.

Hledáte inspiraci nebo jste jen zvědaví, co všechno jsme stavěli a co nám vyrostlo pod rukama? Nakoukněte do naší galerie realizovaných projektů.

Líbí se vám některá kamna nebo snad sporák? Rádi byste měli něco podobného i u vás doma? Svěřte se svému kamnáři!

KAMNÁŘSTVÍ
NA ROZKOŠI

Rodinné kamnářství na břehu vodní nádrže Rozkoš.
Přijďte si k nám pro návrh šitý vám na míru.

NÁCHOD - ČESKÁ SKALICE - NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ - ČERVENÝ KOSTELEC - BROUMOV - TRUTNOV - DOBRUŠKA - OPOČNO - RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - POLICE NAD METUJÍ

Přečtěte si podrobné informace o našich Zásadách ochrany osobních údajů před dalším užíváním těchto stránek.
Veškeré zde zveřejněné informace a fotografie jsou majetkem Kamnářství na Rozkoši. Jejich šíření je bez souhlasu majitele zakázáno! Děkujeme, že respektujete autorská práva.