Obrázek editujete kliknutím
Obrázek editujete kliknutím

člen Cechu kamnářů České republiky

AKTUALITY

Kamna nekamna, všechno nás zajímá.

Kamnařině se věnujeme na plný úvazek a kromě stavění kamen také šíříme osvětu mezi laickou veřejností. 
Zde se s vámi podělíme o novinky ze světa kamen, abyste byli vždy v obraze o aktuálním dění.
Nevěřte všemu, co se kde píše. Na nás a Cech kamnářů České republiky se můžete vždy spolehnout a budete mít informace z první ruky.

15.1.2024
Cech kamnářů České republiky, jehož jsme hrdými členy, vyhlásil anketu "Zlatý plamen 2023".

Jedná se o soutěž cechovních kamnářů o nejhezčí či nejzajímavější topidlo. Hlasovat budou nejen odborníci, ale i široká veřejnost, tedy vy.  Hlasování probíhá ve čtyřech kategoriích - krby, kamna, sporáky a speciální topidla.

I my zde máme svá želízka v ohni, ale v rámci fair play nebudeme prozrazovat jaká. Můžete porovnat soutěžní projekty s našimi realizacemi na webových stránkách nebo s příspěvky na FB. Schválně, jestli je najdete. Hlasovat můžete až do 25.2.2024. Tak prohlížejte, kochejte se, inspirujte se a hlasujte. Kamnářům zdar!


1.1.2024
Jak často zmiňujeme, úkolem správného kamnáře není "jen" stavět kamna a opravovat sporáky. Rádi bychom vám k našim službám přidali i nadstavbu v podobě informací ze světa kamnařiny. Abyste věděli, co je kde nového, jaké jsou trendy, ale třeba i to, jaké změny se chytají v legislativě a na co se připravit.

K tomu nám má pomoci i náš zbrusu nový profil na Facebooku. Přidejte se k nám a budeme si zase o něco blíž. 

KAMNÁŘSTVÍ
NA ROZKOŠI

Rodinné kamnářství na břehu vodní nádrže Rozkoš. Přijďte si k nám pro návrh šitý vám na míru.

NÁCHOD - ČESKÁ SKALICE - NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ - ČERVENÝ KOSTELEC - BROUMOV - TRUTNOV - DOBRUŠKA - OPOČNO - RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - POLICE NAD METUJÍ

Přečtěte si podrobné informace o našich Zásadách ochrany osobních údajů před dalším užíváním těchto stránek. 
Veškeré zde zveřejněné informace a fotografie jsou majetkem Kamnářství na Rozkoši. Jejich šíření je bez souhlasu majitele zakázáno! Děkujeme, že respektujete autorská práva.